Tovar, ktorý je ihneď k odberu, posielame hneď – najneskôr do 24 hodín od prijatia objednávky (platí pri zasielaní tovaru na dobierku). Ak ste si vybrali platbu vopred, tovar zasielam až po pripísaní sumy na účet. V prípade, že objednaný tovar nebude možné zaslať podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime Vám predpokladaný termín dodania a vyžiadame si Vaše odsúhlasenie.

 Objednaný tovar bude zasielaný a dopravovaný prostredníctvom Slovenskej pošty (formou listu/balíka), ďalej kuriérskou spoločnosťou GLS.

V prípade, že si zákazník z akéhokoľvek dôvodu zásielku na pošte neprevezme a o tovar bude mať naďalej záujem, zásielka mu bude opätovne zaslaná iba po uhradení celkovej sumy na náš účet vopred, teda pred zaslaním tovaru zákazníkovi.

Ak Vám tovar alebo oznámenie o uložení zásielky na pošte nebolo doručené do 3 dní po obdržaní nášho emailu o expedícii, kontaktujte prosím nás a aj svoju dodaciu poštu. O podacie číslo Vašej zásielky nás môžete požiadať e-mailom na adrese info@nina-fashion.sk

Tovar sa stáva vlastníctvom kupujúceho po zaplatení kúpnej sumy v plnej výške. Predávajúci dodá kupujúcemu spolu s tovarom daňový doklad - faktúru -  ktorá slúži zároveň ako záručný list.

Default text