Doprava

Doprava

 1. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry alebo prostredníctvom platobných brán si za dopravné účtujeme:
  1. pri doprave Slovenskou poštou (s doručením na Slovensko) s doručením do 2 pracovných dní po expedícii z nášho skladu na Vašu poštu  – 3,50 €.
  2. pri doprave Slovenskou poštou (s doručením na Slovensko) na dobierku (s doručením na Slovensko)s doručením do 24 hodín po expedícii z nášho skladu- poplatok 1,50€.
  3. pri doprave kuriérskou spoločnosťou GLS  (s doručením na Slovensko) s doručením do 24hodín po expedícii z nášho skladu- 3,90€.
  4. pri doprave kuriérskou spoločnosťou GLS na dobierku (s doručením na Slovensko)s doručením do 24 hodín po expedícii z nášho skladu- poplatok 1€.
  5. Pri platbe na dobierku (platíte pri preberaní kuriérovi.)
 2. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.
 3. Predávajúci môže zaslať tovar ktorý je okamžite dostupný kupujúcemu a zvyšnú časť objednávky doručí dodatočne v zákonnej lehote, avšak za predpokladu, že kupujúcemu nebude účtované žiadne dodatočné poštovné, okrem toho, ktoré bolo započítane v objednávke
 4. Osobný odber Zvolen- T. Vansovej 1440/1-  zdarma.
 5. 6. Pri doprave do zahraničia do Čiech posielame cez Zásielkovňu výlučne platba prevodom- 4,50€